November 2016

• Fashion #4

15. november 2016 at 15:33 | Mara Moarte |  •Fashion
Tak opět přidávám něco malého, co si moje maličkost koupila. Není to nic extra, ale radsot je z toho velká. :D
Červená rtěnka - DM/Trend It Up (65,-), tmavě fialová rtěnka - DM/TIU (65,-), lesk na rty - DM/TIU (90,-)
- - -
Nedávno jsem navštívila DM, protože jsem potřebovala nějakou rtěnku. Nakonec jako každá žena, nemohu odcházet s jednou a proto jsem skončila u tří variant.
Největší radost mám z té fialové, protože takovou barvu jsem hledala dlouho a pokud jste jako já z malého města, tak se opravdu málokdy dočkáte. :D Musím se přiznat, že jsem měla opravdu strach, co se týče té barvy. Říkala jsem si, že za takovou cenu nebude mít rtěnka ten správný efekt. Mýlila jsem se, barva je krásná, taková jakou jsem si představovala a jsem nadmíru spokojena ♥.
Ta červená mi přijde neuvěřitelně elegantní, je to pravý opak té fialové, která je drsná. To je nejspíše to jedinečné na těchto dvou a proto jsem si je nejspíše vybrala, protože jednu můžu používat na nějaké párty a druhou na plesy. Znám se v tom, že to budu dělat i naopak a proč ne. :D

• Your favorite pic | 6.kolo

15. november 2016 at 14:50 | Mara Moarte |  •Competitions
Omlouvám se za menší zpoždění, ale nebyla jsem včera doma, tak přidávám 6.kolo až dnes. :)
6.kolo bude ukončeno 22.11.2016
Z minulého kola vypadl/a: Susane S.
- - -
- soutěžící v celém článku -

• Your favorite pic | 5.kolo

7. november 2016 at 19:55 | Mara Moarte |  •Competitions
5.kolo bude ukončeno 14.11.2016
Z minulého kola vypadl/a: Eliss
- - -
- soutěžící v celém článku -

#alcohol

1. november 2016 at 19:08 | Mara Moarte |  •World
Nad tímto článkem jsem velice dlouho bloumala, hledala správná slova a přemýšlela, jestli vůbec něco na takové téma vydávat. Přeci jen, každý tuto drogu známe, každý jsme jednou okusily toto zakázané ovoce a každý se k němu vracíme v nějakých chvílích našeho života.
Nebudu vám tady lhát, že sama nepiju, popravdě každý můj víkend končí tím, že jdu někam s přáteli pít. Jsem na to hrdá? Ani moc ne, ale ten pocit, že by moji přátelé pili a já tam byla na cole, je víc stresující. V našem malém městě neznám člověka, co by se aspoň jednou za život neopil, každý aspoň jednou okusil alkohol a pokud ne, tak ho budu nadosmrti obdivovat za to, že ho nestrhnula mládež.
Myslím si, že více než polovina z Nás požila alkohol ve věku, který 2x nesouhlasí se zákony. Ano i já se poprvé opila v šestnácti letech, i já se schovávala v temných uličkách s přáteli, popíjela zlevněný rum s colou, který nám koupil zletilý kámoš. Všichni jsme si připadali dospěle, drsně a hlavně skvěle. Přijde mi však, že čím dál, tím víc vidím mladší generace někde na ulicích, jak se vzájemně podpírají, smějí se a křičí na celé kolo. Byli jsme jiní? Ne, byli jsme úplně stejní, jen s tím rozdílem, že jsme přeci jen byli trochu opatrnější.
Mně osobně stačilo jít jednou za víkend a druhý den zůstat doma v teple a rozdýchávat předešlou noc. Dnes mi přijde, že to ti mladší trochu více přehání. Znám dívku, která je o dva roky mladší, než já. Pije skoro každý den, rodičům je to jedno a ona si přijde jako královna světa, o tomhle stylu života si myslím jediné - pokračuj v tom a za několik let skončíš na odvykačce. Nic se nemá přehánět a hlavně ne s alkoholem, je návykový a ne, že ne.
Hodně z Nás ho bere jako přísun zábavy, radosti a stavu beztíže, někdy i jako dobrého parťáka, který pomůže v těžkých chvílích, někdy jako dobrou věc při seznamování. Zkuste si představit tyhle věci bez toho, třeba při seznamování - myslím, že by to 100% nekončilo tím způsobem, že by druhý den holka brečela nad tím, s jakým volem se to zase vyspala a kluk psal kámošům, aby se vychloubal, jak zase ojel další buchtu.
Na jednu stranu si říkám, že bych neměla tolik zážitků, kdybych při tom nebyla trochu v náladě, na druhou si říkám, že bych měla zdravější a vznešenější život. Vždy budou pro a proti, vždy budu mít na toto téma smíšené pocity, které nikdy nebudu umět popsat. Řekněme, že je to jako s cigaretami, když člověk nemá potřebu přestat, tak prostě nepřestane, hlavní v tomhle směru je to nepřehánět a neskončit na pomezné hranici mezi normálním životem a alkoholismem.
Tímto článkem jsem nejspíše nic nevyřešila, ani nijak zvlášť neprojevila názor. Spíše je to takový článek o ničem. Prostě a jednoduše je toto článek o tom, že všichni stejně pijeme a skončíme v pekle.

Rada na závěr: Pokud chcete pít, píjte tak, abyste nelitovali svých zvrácených činů! :D